24.08.2017

Zarządzanie procesowe to skuteczny sposób na przełamywanie ścianek silosów — Macrologic Merit w firmie Target

Tomasz Zapała, prezes zarządu firmy Target, mówi o wdrożeniu procesowego systemu Macrologic Merit.

Firma Target powstała z myślą o wszystkich wielbicielach ogrodnictwa. Już od 25 lat oferuje produkty skierowane do sektora ogrodniczego. Jej produkty tworzone są na bazie naturalnych substancji  Target Natural, które mogą być alternatywą dla tradycyjnych środków chemicznych.

Rozwój firmy i koncentracja na jak najlepszej obsłudze realizowanych procesów biznesowych skłonił zarządzających firmą do podjęcia decyzji o wdrożeniu systemu Macrologic Merit. Jak wyjaśnia Tomasz Zapała, prezes zarządu Target, celem implementacji systemu była likwidacja barier i podziałów w przedsiębiorstwie, burzenie silosów powstających w działach, oddziałach czy zakładach przedsiębiorstwa.

— Zarządzanie procesowe obsługiwane przez system Merit jest skutecznym sposobem na przełamywanie ścianek tych silosów. Obok ciągłych aktualizacji oprogramowania i możliwości rozbudowywania go bez zakłócania bieżącego funkcjonowania przedsiębiorstwa był to główny powód, dla którego zdecydowaliśmy się na przejście na system Merit, pierwszy prawdziwy polski procesowy system ERP — podkreśla Tomasz Zapała.

Czytaj też: Procesowe podejście to budowa przewagi konkurencyjnej — Macrologic Merit w PZN

 

Materiał partnera — Macrologic SA