19.07.2017

Zaprzyjaźnij się z elektronicznym obiegiem dokumentów podczas Summit EOIF GigaCon 2017

To, co łączy firmy zarządzane horyzontalnie i odróżnia je od tych zarządzanych w bardziej tradycyjny sposób, to nie tylko większa efektywność wynikająca z elastyczności i możliwości dostosowania do zmieniających się na rynku warunków. To także fakt wdrożenia w tych organizacjach elektronicznego obiegu dokumentów. Jakie jeszcze korzyści wiążą się z tym rozwiązaniem? Tego będzie można dowiedzieć się podczas konferencji Summit EOIF GigaCon 2017 — Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie, która odbędzie się w dniach 26-27 lipca 2017 r. w Warszawie na stadionie PGE Narodowy. Portal Organizacja Horyzontalna jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Badania pokazują, że bazowanie na tradycyjnym, papierowym obiegu dokumentów może powodować nawet 20% spadek efektywności w tym obszarze. Coraz częściej także elektroniczny obieg dokumentów wymagany jest prawem. To dlatego już co trzecia europejska firma planuje w najbliższym czasie zrezygnować z papieru na rzecz elektronicznej dokumentacji.

Podczas dwudniowej konferencji Summit EOIF GigaCon 2017 — Elektroniczny Obieg Informacji w Firmie, która odbędzie się na PGE Narodowy w Warszawie w dniach 26-27 lipca 2017 r. będzie okazja do zadania pytań ekspertom od zarządzania i ekspertom od wdrożeń z zakresu elektronicznego obiegu dokumentacji, jak również do zapoznania się z najnowszymi zmianami w prawie związanymi m.in. z JPK, podpisem elektronicznym czy RODO.

Pełen program konferencji, jak również zasady rejestracji można znaleźć na stronach:
http://gigacon.org/event/eoif_summit_17/#okonferencji
http://gigacon.org/event/eoif_summit_17/

redakcja@organizacjahoryzontalna.pl