19.09.2017

Trendy, inspiracje, narzędzia!

Zapowiedź konferencji „Rozwiązania HR”

Już 5 października br. w Warszawie odbędzie się 10. jubileuszowa edycja konferencji „Rozwiązania HR”. Będzie to jedno z największych spotkań przedstawicieli działów HR w Polsce, podczas którego odbędą się liczne wystąpienia, warsztaty oraz prezentacje kluczowych rozwiązań i narzędzi dla branży zarządzania zasobami ludzkimi. Konferencja skierowana jest do dyrektorów, managerów oraz kierowników działów: HR, szkoleń, rozwoju czy kadr i płac. Organizacjahoryzontalna.pl objęła wydarzenie swoim patronatem.

Kiedy w roku 2010 zrodził się pomysł zorganizowania pierwszej edycji konferencji, jej organizatorzy wskazywali, że wyzwaniem dla branży HR jest to, że wymaga się od niej coraz szybszych, ale też przemyślanych działań uwzględniających gospodarcze, technologiczne i prawne zmiany. Dziś oczekiwania te są jeszcze większe, bo w Polsce na dobre zagościł „rynek pracownika”, a i możliwości wsparcia HR technologiami są większe.

To dlatego właśnie punktem wyjścia dla zbliżającej się jubileuszowej konferencji „Rozwiązania HR” stały się najnowsze trendy, nowe rozwiązania i wyzwania, przed którymi stoi branża. Organizatorzy, wspólnie z partnerami, przygotowali dwanaście wystąpień. Podczas jednego dnia, w ramach sesji plenarnych oraz trzech ścieżek tematycznych, poprowadzone zostaną wystąpienia, krótkie warsztaty oraz interaktywne spotkania z ekspertami. A to wszystko po to, aby uczestnicy mogli uzyskać odpowiedzi na pytania, z którymi zmagają się w życiu zawodowym oraz praktyczną wiedzę na temat tego, jak dostosować się do dynamicznie zmieniającego się rynku.

Uczestnicy konferencji będą mogli podążyć jedną z trzech ścieżek tematycznych:
„HR Ewolucja/Rewolucja”, „Social/Innowacyjność” i „Technologie HR”. Czekają także na nich liczne niespodzianki i konkursy.

Organizatorem konferencji jest wydawnictwo Wolters Kluwer Polska. Redakcja portalu Organizacjahoryzontalna.pl objęła patronat medialny nad wydarzeniem.

Dla przedstawicieli działów HR udział w konferencji jest bezpłatny, a warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest dokonanie rejestracji na stronie: http://gigacon.org/event/bpm_waw_17/.

redakcja@organizacjahoryzontalna.pl