13.09.2017

Procesowe podejście do zarządzania zdobywa uznanie kolejnych przedsiębiorstw — Macrologic Merit w firmie Slican

Grzegorz Piszczek, prezes zarządu w firmie Slican, mówi o inwestycji w procesowy system ERP Macrologic Merit.

Slican sp. z o.o. to polski producent, oferujący centrale tradycyjne, serwery IP klasy call manager, komunikatory, systemy contact i call center w zakresie od kilku do 10 000 użytkowników. Produkty firmy posiadają nowoczesną platformę IT, stanowiącą wsparcie zarówno dla pracy administratora sieci, jak i użytkownika telefonu. Dodatkowo przy wykorzystaniu systemów swojego autorstwa Slican oferuje szeroki wachlarz usług, takich jak: rejestracja rozmów, przygotowywanie bilingów i statystyk itp. Spółka działa na rynku już od 25 lat.

Firma Slican podjęła decyzję o przejściu z dotychczas użytkowanego systemu Macrologic ERP na pierwszy polski system klasy ERP oparty na procesowości — Macrologic Merit.

— Chcemy wdrożyć system Macrologic Merit, ponieważ oferuje on nowe, procesowe podejście do wsparcia pracy pracowników i menedżerów. Dla nas istotną cechą jest również możliwość korzystania z analiz i wykresów, które umożliwią nam bieżącą ocenę zjawisk gospodarczych i finansowych w firmie — mówi Grzegorz Piszczek, prezes zarządu w firmie Slican.

Czytaj też: Zarządzanie procesowe to skuteczny sposób na przełamywanie ścianek silosów — Macrologic Merit w firmie Target

Materiał partnera — Macrologic SA