19.06.2017

Już niedługo BI Trends — konferencja o przyszłości analityki biznesowej

27 czerwca br. w Warszawie odbędzie się konferencja Business Intelligence Trends. Tematyka wydarzenia obejmie między kierunki rozwoju analityki biznesowej, metody wdrażania nowoczesnych narzędzi IT oraz sposoby na poprawę jakości danych w organizacji.

Business Intelligence to pojęcie, które w ostatnim czasie zyskało na znaczeniu, szczególnie w kontekście biznesowym. Upraszczając, termin ten oznacza proces transformacji danych w wiedzę, która przekłada się na zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa. Firmy, dzięki pozyskanym informacjom, mogą między innymi lepiej zarządzać informacją oraz optymalizować działania tak, aby uzyskiwać określone profity.

Już za niecałe dwa tygodnie eksperci branżowi, przedstawiciele firm i środowiska akademickiego podejmą tematykę wyzwań i oczekiwań, jakie niesie za sobą analityka biznesowa. Konferencja Business Intelligence Trends stanie się platformą wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu wdrażania innowacyjnych systemów informatycznych. Uczestnicy dyskutować będą między innymi o analityce i ochronie danych, zarządzaniu informacją czy integrowaniu dużych zbiorów danych.

Udział w konferencji jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny.

Organizacjahoryzontalna.pl jest patronem medialnym konferencji.

redakcja@organizacjahoryzontalna.pl