30.08.2017

Czy dobrze rozumiesz procesy w swojej firmie? Przyjdź na Business Process Management GigaCon i się przekonaj

28 września 2017 w Warszawie odbędzie się XII edycja konferencji Business Process Management GigaCon, poświęcona zarządzaniu procesami biznesowymi. Podczas spotkania eksperci podzielą się swoim doświadczeniem w zakresie projektowania, analizy, automatyzacji i optymalizacji procesów biznesowych. Powiedzą też, w jaki sposób najefektywniej modelować tego typu procesy oraz jak je opisywać, by były zrozumiałe dla wszystkich osób w nie zaangażowanych. Organizatorzy obiecują także prezentację konkretnych case studies z różnych branż. Patronat medialny nad imprezą objęła redakcja organizacjahoryzontalna.pl. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Sprawne funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa, instytucji czy organizacji zależy od harmonijnego przeprowadzania, nadzorowania i monitorowania zachodzących w nim procesów. Warto też znać różne narzędzia informatyczne wspierające zarządzanie tymi procesami. Posiadanie zintegrowanego systemu ERP to oczywiście wyższa szkoła jazdy, jednak takie rozwiązanie pozwala efektywniej wykorzystywać zasoby oraz wygrywać z konkurencją.

By trzymać rękę na pulsie tego, co nowe w dziedzinie zarzadzania procesami biznesowymi, warto stale pogłębiać swoją wiedzę na ten temat, a okazja ku temu nadarza się w ostatni czwartek września br. w Warszawie, podczas XII edycja konferencji Business Process Management GigaCon.

Tematyka konferencji to m.in.:
• projektowanie i analiza procesów,
• automatyzacja i optymalizacja procesów biznesowych,
modelowanie procesów biznesowych,
• metody opisu procesów,
• SOA w organizacji,
• notacje BPM,
• dobre praktyki (systemy kompleksowo wspierające zarządzanie procesami — przykłady wdrożeń).

Warunkiem bezpłatnego uczestnictwa w konferencji jest dokonanie rejestracji na stronie: http://gigacon.org/event/bpm_waw_17/.

Redakcja organizacjahoryzontalna.pl, patron medialny BPM GigaCon, serdecznie  zaprasza na to wydarzenie.

redakcja@organizacjahoryzontalna.pl